נעים מאוד!

אני מאיה, ואת הרעיון ליצור את ה״תיקוטו״ קיבלתי לאחר שחיפשתי דרך לזכור איפה אני שמה את צרור המפתחות שלי בכל פעם שאני נוסעת ברכב. בכל נסיעה חדשה הצרור כאילו קיבל חיים משל עצמו והחליט להתמקם פעם על המושב לידי, פעם בתיק, פעם בכיס, פעם על הדשבורד, בקיצור...הבלאגן חגג.

יום אחד החלטתי לשים לזה סוף: לקחתי חתיכת בד, התיישבתי מול מכונת התפירה ויצרתי תיק קטן שאליו ייכנסו המפתחות מעתה והלאה. את התיק הלבשתי על ידית ההילוכים של הרכב ומאז אני וצרור המפתחות שלי מאושרים - הוא קיבל מקום של כבוד ברכב ואני קיבלתי סדר מופתי. בהמשך, הוספתי תיק גם בצד השני של ידית ההילוכים ושם אני שמה בכל פעם משהו אחר: קופסת מסטיקים, משקפי שמש, בקבוק מים וכו׳.

כשהבנתי שהתיק באמת עושה סדר בבלאגן של הדברים הקטנים שמסתובבים לנו באוטו, מצאתי לו גם שם מתאים - ״תיקוטו״, ויצרתי כמה דוגמאות כדי לחלק לחברים ולשמוע מהם תובנות על גודל התיק, על הצורה, על נוחות השימוש ועוד, עד שקיבל את צורתו הסופית - תיק ברוחב 12 ס״מ ובגובה של בין 15 ל-17 ס״מ (לא כולל הידית) שעשוי בחלקו החיצוני בד קנווס ובחלקו הפנימי (ביטנה) כותנה. וכמובן שכל ״תיקוטו״ נתפר בעבודת יד ובתשומת לב מלאה.

החברים מצאו גם מקומות מעניינים נוספים להניח בהם את התיקוטו שלהם:

בקיצור - אתם יכולים להניח את ה״תיקוטו״ שלכם היכן שתרצו 🙂 העיקר שיעשה קצת סדר בבלאגן.

קדימה, בחרו לעצמכם את התיקוטו שלכם: